درباره ما

ما به لطف ایزدمنان واحد تولیدی ویژه را در پاییز سال 1383 تاسیس کرده ایم و از سال 1386 تا کنون افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را داریم.

در ابتدا با تولید فرآورده های لبنی چون شیر پاکتی پاستوریزه،ماست پاستوریزه پرچرب،دوغ پاکتی و دوغ بطری فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز  کالاهایی چون خامه صبحانه ، پنیر ، ماست موسیر، ماست خامه ای ، ماست همزده، شیر بطری کم چرب و شیر بطری پرچرب، شیر های طعم داری چون شیرکاکائو، شیر موز و شیر عسل را به سبد تولید خود اضافه کرده ایم.

و هم اکنون نیز در مساحتی بالغ بر 22000 مترمربع قادر به تولید 150 تن محصول در روز می باشیم.

و در آینده ای نزدیک در نظر داریم با تولید محصولاتی چون کره ، دوغ سبزیجات و شیرهای طعم داری چون شیرتوت فرنگی و شیرقهوه گامی دیگر در جهت ارائه ی بهترین ها به شما خوبان بر داریم.

ما با پیاده سازی سیستم ایزو 22000 ، سیستم ایمنی مواد غذایی (HACCP  ) و ایزو 9001 و دریافت گواهی از شرکت SGS سوئیس و اخذ استاندارد ملی ایران در تلاش هستیم که هر روز بیشتر از دیروز بر کیفیت کار خویش بیافزاییم.

 و در این راستا به افتخاراتی چون کارآفرین برتر، واحد نمونه صنایع تبدیلی ، شرکت تعاونی برتر و واحد نمونه سازمان استاندارد نیز دست یافته ایم.

ما در مجموعه ی حلیب (ویژه) نهایت دانش ،دقت و مهارت مجرب ترین متخصصان داخلی و خارجی همراه با عشق بی پایان به مردمان سرزمینمان را به کار گرفته ایم و اطمینان داریم که برترین محصولات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 ما با محصولات ویژه نهایت ویژگی را برای خانه های شما به ارمغان آورده ایم و نشانه ی این افتخار بزرگ رضایتمندی شما هموطنان عزیز و صادرات محصولاتمان به دیگر نقاط دنیا می باشد.

 

نظرات